Trenerzy

Patrycja Załug, dyplomowana trenerka i coach Instytutu Przemiany, pracuje pod superwizją superwizora Grupy TROP.

Uwielbia inspirować ludzi do realizacji marzeń i odkrywania pełni swojego potencjału. Wierzy w zdolność każdego człowieka do wewnętrznej przemiany, która sprawia, że stajemy się najlepszą wersją samych siebie. Marzy jej się świat, w którym każda kobieta będzie wystarczająco pewna siebie, żeby realizować swoje marzenia i doświadczać poczucia spełnienia w każdej sferze życia. Wierzy, że jak nigdy przedtem, XXI wiek stwarza ku temu niepowtarzalną szansę. Bazując na ponad 10 latach doświadczeń w budowaniu pewności siebie, stworzyła autorski program „Codziennie Pewna Siebie”, z którego skorzystało już ponad 400 kobiet.

Przez wiele lat pracowała w korporacjach. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. jako product manager, PR’owiec, prezenterka telewizyjna, recepcjonistka, handlowiec i konferansjerka. Od 2009 roku wdraża w życie swoją misję wspierania kobiet w budowaniu pewności siebie prowadząc własną firmę, Instytut Przemiany, gdzie prowadzi warsztaty, sesje indywiudalne oraz coaching. Od samego początku współtowrzy Akademię Kobiet Sukcesu i organizuje w jej ramach projekty wspierające rozwój kobiet: Sukces na Start i Szkołe Liderek- praktyczne interdyscyplinarne studium przedsiębiorczości dla kobiet, gdzie też wykłada.

W latach 2009-2010 Prezes Klubu Top Careers Toastmasters, międzynarodowej organizacji kształcącej mówców i liderów. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie a także Zarządzanie przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie zgłębia tajniki coachingu w renomowanej Szkole Coachów TROP.

Przeprowadziła ponad 400 godzin szkoleń, warsztatów, sesji indywidualnych i coachingu. Jako coach pracuje pod superwizją superwizora renomowanej Grupy TROP.

Kontakt:
patrycja@instytutprzemiany.pl, tel. + 48 721 761 769 www.instytutprzemiany.pl; www.kobietyisukces.pl; www.szkolaliderek.pl

Patrycja o sobie „Jako Twój coach będę towarzyszć Ci w odkrywaniu czego dla siebie pragniesz oraz w dokonywaniu zmian, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się sobą, bliskimi związkami i wymarzoną pracą, żyć w poczuciu spełnienia.  Będę wspierać Cię w budowaniu wewnętrznego stabilnego poczucia pewności siebie, z którego będziesz mogła swobodnie korzystać także po zakończeniu coachingu.

Kontakt: patrycja@instytutprzemiany.pl, tel. + 48 721 761 769

www.instytutprzemiany.pl; www.kobietyisukces.pl; www.szkolaliderek.pl

Przeczytaj:

Osobistą historię przemiany Twojego Coacha
Blog Patrycji na stronie Instytutu Przemiany
Wywiad z Patrycją Załug przeprowadzony przez Katarzynę Sienicką dla portalu Gazeta.pl Kobieta
Artykuł „Zauważ. Sprawdź. Zmień. 3 proste kroki do większej pewności siebie”
Artykuł: „Czego potrzebują kobiety, a co mają mężczyźni, którzy z sukcesem prowadzą biznes?

______________________________________________________________________________________________________

Małgorzata Karczmarz – Dyplomowany trener. Ukończyła Podyplomowe Studium trenerów Grupowych oraz Szkołę Trenerów i Doradców Biznesu.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując początkowo  jako sprzedawca, później na kilku stanowiskach managerskich, w końcu pracując jako trener wewnętrzny (Kierownik ds. szkoleń i rozwoju)  rozwijając głownie umiejętności zespołu z zakresu sprzedaży, negocjacji, kierowania i motywacji.

Specjalizuje się w szkoleniach z technik sprzedaży.

Uważa, że podstawą wszelkich życiowych sukcesów każdego człowieka, jest rozwój osobisty. Rozwój ten, to odkrywanie swoich talentów, pokonywanie ograniczeń i w końcu sięganie po nowe.

Ufa słowom L. Browna „Nie musisz być wielki, by zacząć, ale musisz zacząć, by być wielkim.” I twierdzi za Ghandim „Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie”

Jej pasją są podróże, którym poświęciła ostatni rok. Swoje drugie miejsce na ziemi odnalazła w Nepalu.

______________________________________________________________________________________________________

Justyna Sokołowska, prezenterka i reporter z kilkunastoletnim doświadczeniem (Radio KOLOR, TVP, Radio WAWA, Radio CENTRUM), lektorka.

Pracowała również jako telemarketer w branży ubezpieczeń, oraz jako ankieter i koordynator badań marketingowych.

Wykształcenie zdobyła jako socjolog na Katolickim Uniwersytecie Katolickim i Europejskim Studium Samorządowym w Lublinie.