Warsztaty Codziennie Pewna Siebie

Warszawa, 11-12 czerwca 2016 r. Trwają zapisy na wyjątkowe warsztaty Codziennie PEWNA SIEBIE prowadzone przez PATRYCJĘ ZAŁUG, certyfikowanego coacha pewności siebie.  Z warsztatów skorzystało już ponad 1300 kobiet.

Chcesz poczuć się naprawdę pewna siebie? Lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Uwierzyć, że taka jaka jesteś, jesteś wystarczająco dobra, wartościowa i zasługujesz na wszystko co najlepsze i dzięki temu osiągać sukcesy w życiu osobistym i zawodowym – przede wszystkim – umieć się nimi cieszyć? Pragniesz poczuć się nareszcie dobrze sama ze sobą?

Spójrz jak niewiele wystarczy zrobić, aby odkryć siebie na nowo.

CZY TE WARSZTATY SĄ DLA MNIE?

Dla Ciebie, o ile poczułaś, choćby nieśmiało, że nadszedł czas na to abyś zaczęła w swoim życiu grać główną rolę. Czy pragniesz się rozwijać i udziela Ci się entuzjazm grupy? A może szukasz przestrzeni, w której będziesz mogła poznać siebie i swoje możliwości, spędzić czas pośród osób, które nie będą Cię oceniać? Chcesz poczuć, że taka jaka jesteś, jesteś wystarczająco dobra, wartościowa i zasługujesz na wszystko co najlepsze? – W takim razie tak, te warsztaty są dla Ciebie. Nieważne ile masz lat, nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na to, aby poczuć się naprawdę pewną siebie.

O METODZIE:

Program Codziennie PEWNA SIEBIE to jedyny tak kompleksowy program, który wspiera Cię w budowaniu prawdziwej wewnętrznej pewności siebie opartej na 8 filarach. W trakcie warsztatów poznasz i przećwiczysz je wszystkie, by naturalnie i bez wysiłku emanować pewnością siebie każdego dnia:

1/ Samoświadomość,

2/ Akceptacja siebie

3/ Wiara we własne możliwości,

4/ Poczucie własnej wartości,

5/ Zadowolenie z siebie,

6/ Zaufanie do siebie,

7/ Odpowiedzialność za własne życie,

8/ Pozytywne nastawienie.

To przełomowa metoda, z której skorzystało już ponad 1000 kobiet! Dołącz do nich i także emanuj naturalną pewnością siebie!

JAKIE KORZYŚCI DA MI UDZIAŁ W WARSZTACIE?

Program jest skonstruowany tak, aby przekazać Ci narzędzia, dzięki którym już od poniedziałku będziesz mogła pełniej wykorzystywać swój potencjał i stać się naprawdę pewna siebie!

• Na zajęciach zobaczysz jaka jesteś oraz jak w 100% akceptować i kochać siebie.

• Dowiesz się także dlaczego dobre traktowanie siebie jest istotne w relacjach z otoczeniem.

• Już po weekendzie spędzonym na warsztatach zaczniesz ograniczać kręcenie w wyobraźni negatywnych filmów na temat siebie i swoich możliwości.

• Jednocześnie poczujesz jak uwalniasz się od ciągłej potrzeby udowadniania czegoś innym.

• Staniesz się bardziej pewna siebie w relacjach zawodowych i osobistych, dzięki czemu będziesz mogła łatwiej osiągać swoje cele.

• Lepiej poznasz swoje mocne strony, co da Ci odwagę do realizacji marzeń.

• Wzmocnisz umiejętność mówienia i myślenia o swoich zaletach, dzięki uwolnieniu się od przekonań, które nie pozwalają Ci prezentować siebie w pozytywnym świetle.

• Uwierzysz także, że Twoje zdanie się liczy i nikt inny nie wie lepiej co jest dla Ciebie dobre bardziej niż Ty sama.

• W niedzielę po południu poczujesz, że Twoje życie jest w Twoich rękach, a pozytywna energia wypełni Cię od stóp po czubek głowy.

Co Ty na to?

ILE CZASU POWINNAM ZAREZERWOWAĆ?

Masz intensywny moment w życiu i póki co jesteś w stanie wygospodarować dla siebie jeden weekend? Na początek to wystarczy, wówczas wybierz:


Wariant STANDARD

•    zawiera 16 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje

inwestycja: 535 pln


Czujesz, że Twój moment już nadszedł i zdobyłaś dla siebie więcej przestrzeni na najbliższy miesiąc? Możesz od razu wdrożyć nową wiedzę w życie przy wsparciu dyplomowanej trenerki i coacha, wybierz wówczas

Wariant PREMIUM:

•    zawiera 16 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje
•    przełomowy 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie w formie e-booka

inwestycja: 650 pln

21-dniowy program Codziennie PEWNA SIEBIE służy stworzeniu nawyku traktowania siebie we wspierający ciepły sposób, który prowadzi do zwiększenia wewnętrznej pewności siebie, co przekłada się bezpośrednio na sukcesy osiągane zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym a przede wszystkim zwiększa poczucie szczęścia i satysfakcji z tego co robisz. To autorskie rozwiązanie opiera się na odkryciu naukowców, którzy udowodnili, że w ciągu 21 dni w naszym mózgu tworzą się nowe połączenia – wytwarza się nawyk.


A może chcesz naprawdę rewolucyjnego rozwoju i intensywnego rozkwitania? Wtedy najlepszy dla Ciebie będzie

Wariant SUPER-PREMIUM:

•    zawiera 16 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje
•    przełomowy 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie w formie e-booka  
•  4 indywidualne godzinne sesje coachingowe z Patrycją Załug, certyfikowanym coachem

inwestycja: 2500 pln

JAK MOGĘ ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE NA WARSZTATACH?

Zgłoś swój udział zakupując wybrany przez siebie wariant warsztatu.

Warszawa:

Wariant STANDARD - KLIKNIJ TUTAJ

Wariant PREMIUM - KLIKNIJ TUTAJ

Wariant SUPER PREMIUM - KLIKNIJ TUTAJ

KIEDY I GDZIE?

11-12 czerwca 2016 r. (sobota-niedziela), w godzinach:

sobota: 9:30-17:30

niedziela: 9:30-16:30

z godzinną przerwą na lunch każdego dnia.

Inspiration Space przy ul. Kurpińskiego 55B w Warszawie. Tuż obok Metra Służew.


Weź udział w przełomowych warsztatach, z których skorzystało już ponad 1300 kobiet i poczuj się naprawdę pewniejsza siebie.

„Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Polecam, ponieważ zdecydowanie wzrosła po nim moja pewność siebie.”

„Program warsztatów Codziennie Pewna Siebie jest przemyślany i niezwykle efektywny. Już podczas pierwszego dnia pracy warsztatowej poczułam się dobrze w swojej skórze, poczułam się osadzona w sobie i odkrywałam wewnętrzne piękno. To dało mi mnóstwo energii i mocy. Patrycja stworzyła życzliwą, przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której była przestrzeń do bycia sobą, spontaniczną, naturalną, autentyczną. Pomagała dotrzeć do sedna.” Monika

„Praca przez 21 dni nad wybranym przeze mnie filarem (pewności siebie) zmieniła moje życie, moje postrzeganie rzeczywistości, czuję, że ta przemiana trwa a moje nastawienie jest coraz bardziej pozytywne.”


KTO PROWADZI WARSZTAT?

Patrycja Załug,  certyfikowany coach pewności siebie.

Kobieta w trakcie nieustannej wewnętrznej przemiany, zachwycona życiem i odkrywająca coraz to nowe pokłady bliskości ze sobą i z ludźmi.

Właścicielka Instytutu Przemiany oraz współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych organizacji kobiecych w Warszawie zajmujących się rozwojem osobistym, obecnie społeczności ponad 5 tysięcy kobiet, które nawzajem wspierają się i inspirują do tego, by żyć pełnią.

W Radio Kolor współprowadzi magazyn Liderki uśmiechu, poprzez który zachęca do pozytywnego spojrzenia na życie i swoje możliwości.

Z pasją wspiera kobiety w budowaniu prawdziwej wewnętrznej pewności siebie na warsztatach oraz w indywidualnej pracy coachingowej a także prowadząc fan page Codziennie PEWNA SIEBIE na Facebooku. Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”.

ONE JUŻ SKORZYSTAŁY!

Oto co mówią kobiety, które skorzystały z programu Codziennie PEWNA SIEBIE:

Dzięki warsztatom „Codziennie Pewna Siebie” odnalazłam wewnętrzny spokój. Odkryłam samą siebie, swoją siłę, odwagę i energię. Co najważniejsze uświadomiłam sobie, że to ja kreuj ę swoje własne życie i ja decyduje co się w nim dzieje. Wszystko leży w moich własnych rękach. Nie odkryłabym tego bez pomocy Patrycji, naszej wspaniałej prowadzącej, jak i wspaniałej grupy kobiet, do której miałam szczęście przynależeć : ) Jestem Tu i Teraz. Jestem dla siebie Dobra. Kocham siebie.

Polecam z całego serca , Justyna

***

Warsztaty „Codziennie pewna siebie” – prowadzone przez Patrycję to cudownie spędzone dwa dni.

Spędzone na obserwacji siebie, co znakomicie pozwoliło uświadomić sobie i przepracować własne ograniczenia i słabsze strony, które mają wpływ na naszą pewność siebie, ale też były to dwa bezcenne dla mnie dni, bo spędzone wśród wspaniałych, kobiet, z których każda pokazała siebie prawdziwą, niepowtarzalną, wrażliwą, mądrą.

Doskonaliłyśmy się przez te dwa dni po to, by stać się lepszą matka, lepszą córką, pewniejszym siebie pracownikiem, który lepiej odnajduje się w męskim towarzystwie i jednocześnie lepszą partnerką  w naszych wszelkich relacjach.

Te dwa dni pokazały nam wszystkim że wspaniale potrafimy się wzajemnie wspierać, że dobrze się rozumiemy, że potrafimy być bardzo uważne na siebie, że dużo potrafimy wzajemnie sobie dać , a więc że bardzo potrzebne są nam takie warsztaty - wspaniale poprowadzone przez Patrycję - by z odwagą i pewnością siebie realizować się w życiu zawodowym, rodzinnym i w spełnianiu własnych marzeń.

Asia

***

” Mega-ciekawy i wyjątkowy warsztat dla wszystkich kobiet, które chcą się wyzwolić z więzów własnych ograniczeń i myśli. Patrycja dyskretnie i subtelnie pokazuje proste rozwiązania i triki, które można stosować na co dzień i które diametralnie zmieniają życie. W genialny sposób organizuje grupę i z dużą życzliwością i otwartością patrzy ‘co w duszy gra’. Zdecydowanie obowiązkowy warsztat dla wszystkich kobiet! I tych nieśmiałych i tych pewnych siebie (prawie codziennie). ”

Ania

***

Warsztaty Codziennie PEWNA SIEBIE – niesamowite przeżycie i doświadczenie! Polecam wszystkim kobietkom które potrzebują wzmocnić siebie, odkryć swoje mocne strony i uwierzyć w siebie, bo ja dzięki tym warsztatom to właśnie zyskałam! Jestem pod urokiem prowadzącej Patrycji -cudna kobietka, która w sposób profesjonalny a jednocześnie  naturalny stwarza ku temu możliwości i otwartą przestrzeń .

Ewa, Kobietka z Warszawy

Przeczytaj więcej opinii uczestniczek tego warsztatu.

***

Nie stać Cię na udział w warsztacie? Nie szkodzi, i tak chcemy Cię wspierać! Zupełnie bezpłatnie możesz każdego dnia czerpać energię z codziennych inspiracji na fan page Codziennie Pewna Siebie na Facebooku i stawać się Codziennie PEWNĄ SIEBIE!

Proszę o dokonanie wpłaty w ciągu 3 dni od zapisania się na warsztat na podane niżej konto:

Instytut Przemiany Patrycja Załug
ul. Limanowskiego 11/128
02-943 Warszawa

nr rachunku 24 1050 1025 1000 0091 3421 2431

W tytule przelewu proszę o wpisanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail.

Podziel się:


Dodaj komentarz